Események betöltése

GASZTRO UTCA

időpont:

08. 30.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/4/6/46f9f16d-5452-4d9a-ad96-9513e47a35bf/szentendreejjelnappalnyitva.hu/web/wp-content/themes/sztejjel-theme/tribe-events/single-event.php on line 113

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /data/4/6/46f9f16d-5452-4d9a-ad96-9513e47a35bf/szentendreejjelnappalnyitva.hu/web/wp-content/themes/sztejjel-theme/tribe-events/single-event.php on line 30

- 09. 01.

helyszín:

szervező:

Szentendrei Kulturális Központ

jegyár:

Ft Ft

program-típus / műfaj:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/4/6/46f9f16d-5452-4d9a-ad96-9513e47a35bf/szentendreejjelnappalnyitva.hu/web/wp-content/themes/sztejjel-theme/tribe-events/single-event.php on line 113

A Dunakorzó belvárosi szakaszán (a Péter-Pál utcától a Lázár cár térig) elterülő Gasztro utca a kikapcsolódás, a feltöltődés,  a pihenés helyszíne. Aki a fesztivál ideje alatt ellátogat ide, délutántól késő estig koncerteket hallhat, láthat, szépülhet, pihenhet vagy gasztronómiai különlegességeket kóstolhat.

Gasztronómiai kiállítók

AL-SAS Kft. – Sas Laci, fóti és domonyi sörfőzdék
Arancini Art Kft.
Barcsai-Debrődi Andrea
BRKS Multiservice Kft. – Birkás Balázs Lepényes
Concordia Bell Kft.
Delibox Hungarikum Kft.
Földijó Gasztro Kft. – Vitézkürtös
Kobe Magyarország
Lassú Disznó Street Food
Lunczer Pálinkaház
Monostor Borház Kft. – Borkas
Slow Food Concept Kft.
Tahitótfalui Eperbor Kft.
Un Tocco Di Italia Kft.
Varsányi Mihály – Foltos Farkas Utazó Sörcirkusz
Veégh Viktor – Sörbie
Vineri Market Kft.

Gasztronómiai vásár nyitvatartása:
Augusztus 30. péntek: 16:00-01:00
Augusztus 31. szombat: 14:00-01:00
Szeptember 1. vasárnap:14:00-24:00

Koncertek

Augusztus 30. péntek
pódium színpad
16:00 Bluebird
17.30 Poplesz
19.00 Oti Voice Bass

nagyszínpad
15.30 30 fok árnyékban
20.30 Bagossy Brothers Company

Augusztus 31. szombat
pódium színpad
15.00 SobriBoogie
16.30 Váradi Imre és Pétervári Henrik duo
18.00 CupsLock

nagyszínpad
19.00 Ferenczi György és a Rackák
21.00 Soulwave

Szeptember 01. vasárnap
pódium színpad
16.00 Komáromi Judit Nese & az Abrakadabra Hastánc és Művészeti iskola és meghívott vendégei
17.30 Folk On 45
19.00 Gabo Groove

nagyszínpad
21.00 Ocho Macho

DM SZÉPSÉGKAMION 

TELEKOM-EPIC DRAMA  CHILL ZONE